Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сергій Тарута знає, як українцям заробляти по 20-30 тисяч гривень
15 Лютого, 13:54

Сергій Тарута знає, як українцям заробляти по 20-30 тисяч гривень

Українці отримують найнижчі зарплати в Європі. Голова обласного осередку партії «Основа» Тарас Цюра зазначає, що на 2019 рік у нашій країні встановили надто низькі соціальні стандарти. Через зарплату 4173 грн люди покидають Україну та їдуть закордон.

«Бідними легше керувати і маніпулювати. Мусимо обрати Президентом людину діла, яка сама є успішним підприємцем та має візію створення щасливої країни небідних людей. На моє переконання, саме такою людиною є лідер партії «Основа» Сергій Тарута. Він знає і поважає ціну важкої та чесної праці – починав свою роботу в мартенівському цеху, пройшов шлях від слюсаря до керівника найбільшої корпорації. Тарута розуміє турботи і потреби людини праці – на своїх підприємствах створював кращі умови роботи, платив високу зарплату, розвивав соціальну сферу міст, де працювали його заводи», – розповідає Тарас Цюра.

Тарута має програму «Принципи поваги і справедливості». Гарантує підвищення середньої зарплати до 20-25 тис грн – так отримують працівники у Східній Європі. Кожному пенсіонеру обіцяє забезпечити середню пенсію не нижчу за 10 тис грн.

«Замість нинішніх мінімалок, люди повинні отримувати по 20-30 тисяч гривень. Це дозволить повернути в країну сотні тисяч наших громадян, які працюють за кордоном», – переконаний Сергій Тарута.

З 2019 року на кожного українця буде створено ВВП на суму $3,13 тис, прогнозує МВФ. Фонд зазначає також низьке економічне зростання, яке не дозволить Україні скоротити відставання від інших країн регіону. У державах Східної Європи цей показник цьогоріч сягне $11,45 тис.

Серед колишніх республік розваленого СРСР Україна за рівнем ВВП на одного жителя опустилася на 11 місце. Ще однією причиною важкого економічного становища в Україні є те, що сюди не йдуть інвестори. Зовнішні бояться нашої корупції та беззаконня, а внутрішні не вірять корумпованій владі.

«Тарута зуміє залучити серйозні іноземні інвестиції. Його репутації промисловця довіряє світове фінансове співтовариство – міжнародні банки давали йому кредити на дуже вигідних умовах. Тарута вже веде переговори з міжнародними партнерами нашої країни про залучення до України 120-150 мільярдів доларів інвестицій», – додає Цюпа.

Народний депутат Сергій Тарута зареєстрував законопроект про особливості декларування активів і доходів у рамках Програми розкриття інформації. Ще один внутрішній резерв – це інвестиції населення. Нині на руках у людей є майже $50 млрд. Необхідно замінити кредити МВФ на інвестиції – і країна почне працювати, переконані в партії «Основа». Брати нові дорогі кредити, щоб віддавати старі борги – це не стратегія.

Уряд повинен повернути кредиторам 2019 року 417,5 млрд грн, з яких 145 млрд грн – відсотки за позики. Чималу частину роботи з повернення боргів уже доведеться виконувати новому уряду. У графіку погашення та обслуговування боргів є два піки – в травні й вересні, коли уряд повинен буде заплатити 74,2 млрд грн і 57,1 млрд грн відповідно.

«Без зміни політики з кредитної на інвестиційну Україна приречена на зовнішнє управління: кредитори диктуватимуть порядок денний реформ і підтримуватимуть боргову залежність країни для отримання спекулятивного прибутку», – наголошує Сергій Тарута.

Схожі новини