Сергію Стерненку оголосили вирок: львів‘яни збираються на акцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сергію Стерненку оголосили вирок: львів‘яни збираються на акцію
23 Лютого, 14:27

Сергію Стерненку оголосили вирок: львів‘яни збираються на акцію

Приморський районний суд Одеси засудив активіста Сергія Стерненка до 7 років та трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Його обвинувачують у викрадені колишнього депутата Сергія Щербича у 2015 році.

Суд постановив взяти під варту Стерненка в залі суду. Його вже вивезли до СІЗО.

Сторона обвинувачення закидала активісту Стерненку розбійний напад, викрадення людини, а також незаконне зберігання вогнепальної зброї. Прокурори запросили для нього 8 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Суд визнав винним активіста за всіма трьома статтями Кримінального кодексу. Водночас покарання призначили за двома статтями про розбійний напад і зберігання зброї. Покарання за викрадення людини не призначили, оскільки закінчився строк притягнення до кримінальної відповідальності, передають у суді.

Сам Сергій Стерненко не погоджується з вироком суду. Він заявив, що суддя спершу написав виправдальний вирок, але через тиск генеральної прокурорки Ірини Венедіктової та заступника голови Офісу президента Олега Татарова суддя переписав обвинувальний вирок. Також Стерненко додав, що подаватиме апеляцію.

Крім того, адвокат активіста Масі Найєм написав, що суддя цитував свідка, якого в суді не допитували. Він зазначив, що суд може обґрунтовувати свої висновки лише на показаннях, які він безпосередньо сприймав під час судового засідання.

Сьогодні, 23 лютого, о 19:00 на площі Ринок у Львові відбудеться акція підтримки Сергія Стерненка.

 

Відео