Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сертифіковані вчителі отримуватимуть 20% надбавки у Новому році
03 Січня, 09:48

Сертифіковані вчителі отримуватимуть 20% надбавки у Новому році

До Міністерства освіти і науки надходять звернення про відмову місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування встановлювати доплату вчителям, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році. Про це повідомляє пресслужба МОН.

Згідно із Законом України “Про освіту”, вчителі, які успішно пройшли сертифікацію, мають впродовж трьох років отримувати доплату в розмірі 20%. Це положення Закону є нормою прямої дії та підставою для встановлення виплат.

Згідно зі зверненнями до МОН, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування посилаються на зупинення дії постанови Кабінету Міністрів від 10 липня 2019 року №822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки». Однак це не є підставою для відмови у встановленні доплат вчителям.

“Нам надзвичайно прикро, що виникла така неприпустима ситуація. Всі вчителі, які успішно пройшли сертифікацію у 2019 році, мають отримувати доплату в 20%. Те, що ця доплата не встановлюється і не виплачується, може бути розцінено як порушення Закону “Про освіту” і безпідставна невиплата зарплатні”, – каже міністерка освіти і науки Ганна Новосад.

Для встановлення доплати вчитель має звернутись із заявою до керівника закладу освіти. До заяви необхідно додати роздрукований сертифікат або в тексті зазначити його реквізити у Єдиній державній базі з питань освіти.

Фото: sud.ua

Схожі новини