Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сесія без рішень: Львівська облрада за день роботи спромоглася лише на порядок денний
14 Березня, 18:55

Сесія без рішень: Львівська облрада за день роботи спромоглася лише на порядок денний

Сьогодні, 14 березня, у Львівській обласній раді вперше за 3 місяці відбулась сесія. Однак жодного рішення депутати так і не прийняли. Все, на що спромоглись – це затвердження порядку денного та депутатські запити, пише Zaxid.net.

Близько 2,5 годин до обіду присутні формували порядок денний, який не був затверджений президією, яка мала би це зробити напередодні.

Загалом запланували розглянути близько 30 питань, та вже о 12:3о голова облради Ірина Гримак оголосила перерву для наради з фракціями для узгодження заяв та звернень, які планують вносити на розгляд.

У зал засідань депутати повернулись вже після 15:00, коли минули повітряні тривоги. Щоправда, прийшло їх не 64, як зареєструвалось на початку, а лише 45. Більшість запропонованих проектів заяв та звернень не були внесені через брак голосів.

“Зокрема, депутати чотири рази голосували про внесення до порядку денного звернення щодо повернення скасованих виплат військовослужбовцям та силовикам в тилу. Проекти звернень, зокрема узгоджений проект з усіма фракціями, в результаті так і не внесли через брак голосів. Не голосували фракція «Слуга народу» в повному складі, а також частина депутатів від «Голосу», «За майбутнє» та НРУ”, – йдеться у повідомленні.

Згодом сирени оголосили про третю за день повітряну тривогу, тож депутати нашвидкуруч проголосували депутатські запити. Відтак Ірина Гримак оголосила перерву в сесії. Дату наступного засідання повідомлять додатково.

Додамо, востаннє Львівська облрада збиралась на засідання сесії 29 листопада минулого року.

Схожі новини