Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сесію Львівської міської ради перенесли на невизначений термін
07 Березня, 12:31
logo-black

Сесію Львівської міської ради перенесли на невизначений термін

Юлія Швидко

Сьогодні на заплановану сесію Львівської міської ради прийшло три депутати – Ігор Телішевський, Ігор Зінкевич та Сергій Івах. Інші на сесію не з’явилися. Секретар ради Анатолій Забарило оголосив про перенесення пленарного засідання. Дату наступного засідання не повідомив.

«У зв’язку із відсутністю належних умов для праці, пленарного засідання сесії міської ради сьогодні не буде. Дату наступного засідання ми повідомимо згодом», – зазначив Анатолій Забарило.

У прес-службі мерії пояснюють: сесію перенесли через стоматологів, які відмовляються реформуватися і у знак протесту захопили сесійну залу Львівської міської ради.

Працівники 5 та 3 стоматологічних поліклінік вчора ввечері зайшли у сесійну залу міської ради. Вимагають, аби їм виплати заборговану заробітну плату.

«Стоматологам пообіцяли, що це питання розглянуть на сесії міської ради 7 березня. 15-20 людей прийшли ще вчора, аби бути присутніми на засіданні. До них вийшов Забарило, який повідомив, що перенесли сесію. Чому, не зумів пояснити. Сказав, що це термінове рішення керівників фракцій депутатського корпусу», – розповідає LMN львівська громадська активістка Ірина Юзик.

Стоматологи надалі залишаються у стінах мерії. Думають, як їм діяти далі.

«Насправді, депутатам ніхто би не заважав у роботі. Депутатські місця – вільні. Їм розклали порядок денний та водичку. Але вони зігнорували своїх виборців. У людей – 4 мільйони гривень боргу по зарплаті. Є 186 судових рішень про її виплату. Але для міських чиновників це нічого не означає, – додає Ірина Юзик. – Поліція констатує, що люди поводяться мирно, не порушують порядку. Але депутати злякалися».

Вчора до однієї працівниці стоматологічної поліклініки, що була у міській раді, викликали «швидку». У жінки трапився гіпертонічний криз.

Фото: Ірина Юзик

Схожі новини