Шахтарі Червонограда чекають нині грошей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Шахтарі Червонограда чекають нині грошей
14 Червня, 13:58
logo-black

Шахтарі Червонограда чекають нині грошей

Антоніна Скляренко

З понеділка до сьогодні жодна копальня у Червонограді не розпочала роботу. Гірники не спускаються у шахту, бо всі обіцянки виплатити їм заборговані гроші влада так і не виконала.

«Сьогодні останній день, коли би мали надійти кошти, але чи будуть вони, чи ні, хтозна. Хлопці кажуть, поки не отримають смс, що гроші на рахунку, до роботи приступати не будуть. На площі не збираємось, відпочиваємо, кожен вдома», – говорить Володимир Золочівський із профспілки шахти «Лісова».

Гірники мали великі сподівання на середу. В цей день відбувалась зустріч представників шахт із прем’єром Гройсманом. Очільник уряду пообіцяв, що гроші будуть, навіть розбив суму, коли, в який день і скільки надходитиме на рахунок. В середу мали виплатити 50% боргу, ще 30 у четвер і повністю весь борг мали погасити сьогодні. Проте жодної гривні шахтарі так і не отримали.

«До вівторка ніхто не працюватиме. Якщо не буде грошей до цього часу, зберемося на нову нараду і придумаємо, як діятимемо дальше. Ми збиралися їхати на Київ, але повірили прем’єру і його обіцянкам, проте чомусь він їх не виконав», – додає Золочівський.

Нагадаємо, борги із зарплатою перед шахтарями Червонограда тягнуться ще з березня.

 

ФОТО: Інформатор, (ілюстрація)

 

Відео