Шахтарі перекрили трасу, яка веде до пункту пропуску Рава-Руська | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Шахтарі перекрили трасу, яка веде до пункту пропуску Рава-Руська
10 Червня, 11:13
logo-black

Шахтарі перекрили трасу, яка веде до пункту пропуску Рава-Руська

Тетяна Пасічник

Сьогодні зранку близько сотні шахтарів у селі Смереків Жовківського району перекрили дорогу, що веде до кордону з Польщею. До таких дій вдались і у селі Воля-Висоцька ще близько 60 гірників. Кажуть, причина одна — невиплата зарплати за останні три місяці.

“Нема відгрузки вугілля. Нічого з ним не роблять — тому немає з чого платити зарплати, – каже LMN голова профспілки шахти “Лісова” Володимир Золочівський. – Нам вже набридло випрошувати. Це тягнеться з 2014 року. Поки не вийдемо на страйк, перекриття доріг — ніхто зарплати не видасть. Після мітингів на деякий час все змінюється, а потім влада знову за своє”.

Шахтарі сьогодні планують перекривати дорогу весь день. Пропускають автомобілі кожні 15 хвилин.

“Пропустимо 5 машин і знову перекриваємо дорогу. Це мирні мітинги, вимагаємо того, що є нашим правом, – каже. – Тут стоїть велика кількість транспорту, але ми не можемо піти. Чекаємо, коли наше керівництво зв’яжеться з міністром вугільної промисловості Насаликом. Побачимо, як реагуватимуть і що скажуть.”

Речниця Патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій повідомила, що конфліктів на страйках немає. Облаштовані об’їзди для інвалідів, дітей та громадського транспорту. Їх пропускають поза чергою.

Фото: патрульна поліція Львівщини

Відео