Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шахтарі погрожують заблокувати прикордонний перехід
14 Листопада, 11:37

Шахтарі погрожують заблокувати прикордонний перехід

Якщо їхні вимоги не виконають до завтра

Шахтарі Львівщини продовжують боротися за свої зарплати. У п’ятницю о 9:00 вони блокуватимуть прикордонний перехід у Раві-Руській. Таке рішення прийняли через те, що влада не дослухалась до їхніх вимог. Інформацію про акцію протесту розмістили на сторінці Незалежної профспілки гірників України.

Рада голів Регіонального об’єднання НПГУ м. Червонограда сьогодні ухвалила звернення до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА. У ньому висунуто вимогу до 15 листопада ц. р. виплатити заборгованість із заробітної плати, зберегти робочі місця на шахтах ДП “Львіввугілля” та виділити із держбюджету кошти на освоєння нових лав на шахтах «Межирічанська» і «Степова».

a89deac053396e24d6cf47cd0576ab59_xl

Шахтарям “Львіввугілля” боргують більше 200 мільйонів гривень зарплати.

Нагадаємо, напередодні голови первинок НПГУ шахт «Межирічанська» і «Степова»Василь Лесняк та Василь Семканич оголосили безстрокове голодування.

У шахтарів є дві основні вимоги: погасити заборгованість гірників із зарплати за вересень та жовтень та відкликати наказ Міністерства енергетики про реорганізацію.

На початку листопада гірники пікетували у Львові будівлі облради та обладміністрації.

 

 

Схожі новини