Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Шахтарів вчергове обдурили”: гірники готуються до акції протесту у столиці
25 Жовтня, 09:06

“Шахтарів вчергове обдурили”: гірники готуються до акції протесту у столиці

У вівторок, 29 жовтня, шахтарі з усіх регіонів України приїдуть до Києва на акцію протесту, передає «Над Бугом».

Головна вимога учасників протесту – виділення 1 млрд грн на виплату заборгованої зарплати. На 21 жовтня шахтарям заборгували 1,172 млрд грн.

Шахтарські колективи готові залишатись у Києві до тих пір, поки не буде ухвалено рішення про виділення коштів на погашення заборгованості із заробітної плати.

«Шахтарів вчергове обдурили. Обіцяний 1 мільярд гривень на зарплату гірникам включений у зміни до Державного бюджету на 2019 рік. Але при цьому влада діяла, як завжди, вирішивши в одних забрати, а іншим додати. Особливо розщедрились силовим та деяким державним структурам. Проте найбільше говорять про 1 мільярд гривень, передбачених гірникам, – зазначає голова НПГУ Михайло Волинець. – Між тим хотілося б нагадати, що вони призначені для погашення заборгованості із зарплати. А от, чи влада й справді має намір щось робити для розв’язання проблемних питань держаних шахт і коли гірники нарешті отримають обіцяний мільярд, так досі й невідомо.Тому гірники й шахтарські профспілки розпочали активну підготовку до акцій протесту у різних формах.Вони налаштовані рішуче і купують квитки в один кінець».

Також пройдуть мітинги та акції протесту в регіонах.

Фото: “Над Бугом”

Схожі новини