Шахтарям виплатили зарплату за вересень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Шахтарям виплатили зарплату за вересень
16 Листопада, 14:52

Шахтарям виплатили зарплату за вересень

Гірникам “Львіввугілля” виплатили зароблені гроші за вересень. У департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА кажуть, що скерували у цьому напрямку весь фінансовий ресурс.

 

Сьогодні, 16 листопада на рахунки ДП «Львіввугілля» поступили кошти від реалізації вугільної продукції, – пояснили в облдержадміністрації.

Нагадаємо, сьогодні шахтарі вдались на радикального протесту через невиплату зарплати. Вони перекрили трасу Львів – Рава-Руська у двох локаціях. Більше ста людей безперервно переходили пішохідний перехід. Поліція рекомендувала об’їжджати проблемні ділянки. Хоча мітингувальники пропускали кожні 15 хвилин автомобілі. В 11:00 акція протесту завершилась.

Профспілкові лідери НПГУ та гірники шахт ДП “Львіввугілля” у своєму нещодавньому зверненні до керівників держави пообіцяли перекрити дорогу міжнародного значення Львів-Рава-Руська, якщо їхні вимоги не будуть виконані. Свою обіцянку шахтарі виконали і сьогодні з 9 ранку вони почали свою акцію із гаслами “Віддайте нам нашу зарплату”, “Наші сім”ї також хочуть їсти”, – наголосив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

Раніше вони пікетували обласну раду та адміністрацію. Представники шахт також оголошували безстрокове голодування.

Відео