Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шахтарі “Львіввугілля” залишились без зарплат
06 Лютого, 11:34

Шахтарі “Львіввугілля” залишились без зарплат

Податкова служба списала з рахунків Львіввугілля 16,6 млн гривень передбачених на виплати заробітних плат. Про це повідомила пресслужба ДП «Львіввугілля» .

 

«У січні 16,6 млн грн коштів на виплату зарплати шахтарям, за поданням Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків (м.Львів) списано з рахунків ДП «Львіввугілля», – повідомляють у держпідприємстві.

 

Йдеться про борг з податку на додану вартість, який утворився на підприємстві ще у 2018 році. На сьогодні заборгованість “Львіввугілля” становить 430,9 млн гривень податку.

Повідомляється, що після списання 16,6 млн гривень державному підприємству нарахували 10,6 млн гривень пені.

 

«За невчасну сплату цих 16,6 млн грн ПДВ (вже стягнутих податківцями) ДП «Львіввугілля» відразу ж нараховано 10,6 млн грн пені. Тобто 345 млн боргу – 16 млн стягнення + 10,6 млн пені до боргу. А гірники без зарплати», – йдеться у повідомлені.

 

З початку року податкова неодноразово блокувала рахунки підприємства. Зокрема 17 січня “Львіввугілля” отримало кошти від реалізації вугілля, які мали б бути скеровані на подальшу виплату зарплати. Однак через блокування рахунків та списання коштів шахтарі не зможуть отримати заробітної плати. Така ситуація загрожує припиненню роботи підприємства.

Додамо, “Львіввугілля” є одним із найбільших платників податків на Львівщині. За минулий рік держпідприємство виплатило своїм працівникам понад 1,2 млн гривень зарплати. Зокрема до державного бюджету підприємство перерахувало близько 600 млн гривень податків, а саме 294,9 млн гривень податків і зборів та 313,4 млн гривень єдиного соціального внеску.

Схожі новини