Ще на трьох маршрутах у Львові запрацювала безготівкова оплата | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще на трьох маршрутах у Львові запрацювала безготівкова оплата
03 Жовтня, 16:09

Ще на трьох маршрутах у Львові запрацювала безготівкова оплата

Від сьогодні, 3 жовтня, безготівкова оплата стала доступною на приватних маршрутах №11, №58 та №59. Відповідне рішення погодив виконавчий комітет ЛМР, повідомили у Львівській міськраді. Відтепер, пасажири цих маршрутів зможуть обрати для себе зручний спосіб оплати за проїзд: або банківською картою чи пристроєм з NFC, або звично – готівкою.

Станом на сьогодні, безготівкова оплата діє на дев’ятьох міських маршрутах – №№1А, 3А, 5А, 10, 11, 39, 58, 59 та 62.

«Я думаю, що до кінця року етап безготівкової оплати ми маємо запустити на всьому громадському транспорті. Зараз нам ще необхідно відточити деякі технічні моменти. Слід розуміти, що з кожним новим маршрутом, де  впроваджуємо безготівкову оплату, ми вилучаємо готівку у водія і вводимо її в прозору площину. Цей етап дасть можливість цілком детінізувати сферу перевезень у громадському транспорті, побачити, який є облік, які є валідації по кожному з маршрутів та по кожному автобусу. І вже коли система буде якісно працювати, і водії будуть навчені, і у пасажирів буде можливість розрахуватися різними способами, ми зможемо перейти на етап оплати транспортної роботи перевізникам», – зазначив Олег Забарило.

А також, вже з п’ятниці, 6 жовтня, безготівкова оплата діятиме на ще одному маршруті  – №61. Мерія обіцяє, що до кінця року планують запустити безготівкову оплату на усіх міських маршрутах.

Відео