Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ще одна голлівудська зірка відвідала Україну
07 Серпня, 19:45

Ще одна голлівудська зірка відвідала Україну

Американська акторка та продюсерка Джессіка Честейн відвідала Київ, побувала в лікарні “Охматдит” та зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським, про що він повідомив у соціальних мережах.

Джессіка Честейн відвідала дитячу лікарню “Охматдит”. Там їй розповіли про роботу медичного центру під час воєнного стану та передали подарунки від малечі. Акторка відвідала дітей із Херсона та Чернігова, які проходять лікування в Охматдиті. Честейн також планувала поїхати в Ірпінь.

Голлівудська акторка мала зустріч із президентом України Володимиром Зеленським.

Американська акторка Джессіка Честейн сьогодні в Україні. Для нас такі візити відомих людей надзвичайно цінні. Завдяки цьому світ іще більше чутиме, знатиме та розумітиме правду про те, що відбувається в нашій країні. Дякую за підтримку, – повідомив він.

Джессіка Честейн є зіркою стрічки “Небезпечна гра Слоун”. Вона знімалася у фільмах “Прислуга”, “Розплата”, “Древо життя”, “Укриття”. В останні роки Честейн запам’яталася ролями у фільмах про космос — “Інтерстеллар” і “Марсіанин”, а також про сильних і незалежних жінок — “Міс Слоун” і “Велика гра”.

Схожі новини