Ще три села на Дрогобиччині відправили на карантин через сказ у куниці – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще три села на Дрогобиччині відправили на карантин через сказ у куниці
23 Серпня, 17:55

Ще три села на Дрогобиччині відправили на карантин через сказ у куниці

Сьогодні, 23 серпня, у Дрогобичі на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії вирішили ввести карантин у с. Вороблевичі та його 5-ти кілометровій зоні через сказ тварин. Про це повідомили у Дрогобицькій РВА.

Відомо, що 18 серпня у селі Вороблевичі куниця проникла на подвір’я місцевих господарів, напала на свійську тварину та вкусила господиню. Згодом у лабораторії у куниці підтвердили захворювання на сказ. Відтак, у селах Вороблевичі, Хатки та Михайлевичі запровадили карантин на 3 місяці. Профільні служби вживають передбачені заходи із запобігання поширювання захворюванню.

Нагадаємо, минулого тижня ввели карантин на два місяці в інших населених пунктах Дрогобицького району: в селі Новошичі та його 5-ти кілометровій зоні: села Брониця, Бистриця, Долішній Лужок. Причиною цього стало те, що 10 серпня, мешканець села Брониця Дрогобицької громади впіймав в полі борсука та відвіз його в село Новошичі. Там власник одного із домогосподарств розмістив його у вольєрі, під час намагання обробити тварину протипаразитним препаратом, остання вкусила сина власника, а самого власника подряпала. Через день тварина загинула.

Відео