Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ще вісім громад Львівщини отримали нові «школярики»
31 Січня, 11:45

Ще вісім громад Львівщини отримали нові «школярики»

Сьогодні, 31 січня, ще 8 громад на Львівщині отримали нові шкільні автобуси. Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Зокрема, йдеться про  Кам’янка-Бузьку, Дрогобицьку, Бісковицьку, Новокалинівську, Стрийську, Сколівську, Червоноградську та Івано-Франківську громади.

З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну, громади Львівщини віддали шкільні автобуси на потреби Збройних Сил України. А тепер компенсовують їх нестачу за кошти обласного та місцевих бюджетів.

«Ми спільно з громадами акумулювали кошти. Сьогодні передаємо 8 автобусів, всього на виробництві залишилося ще 55. Підприємство виробник постачає автобуси за узгодженим графіком. В обласному бюджеті є 89 млн грн на всі 63 автобуси, тож у березні ми поставимо крапку у питанні потреб школяриків в області», – повідомив заступник голови Львівської обласної військової адміністрації Іван Собко.

До слова, Дрогобицька громада віддала на потреби військових 5 шкільних автобусів. У місцевому бюджеті передбачили 50% фінансування на купівлю нових.

За словами міського голови Дрогобича, наразі очікується поставка ще 2 шкільних автобусів, натоміть 3 уже отримали у громаді. Однак, для того, аби повністю забезпечити довіз дітей до навчальних закладів, необхідно придбати ще 4 школярики.

Нагадаємо, що в січні сім територіальних громад на Львівщині отримали 8 спеціалізованих шкільних автобусів. Завдяки їх комплектації діти із інвалідністю зможуть зручно добиратись на навчання

Схожі новини