Що путін зараз хоче від України: висновки Американського інституту вивчення війни | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Що путін зараз хоче від України: висновки Американського інституту вивчення війни
06 Липня, 08:24

Що путін зараз хоче від України: висновки Американського інституту вивчення війни

Попри значні втрати, росія продовжує атакувати Україну, а путін не змінив своїх планів. Так вважають в Американському інституті вивчення війни, пише Українська Правда. Кажуть, що кремль домагається зміни режиму у Києві та знищення суверенітету України.

Серед інших висновків, в ISW вважають, що російська влада проводить посилення заходи з призову на окупованих територіях, щоб компенсувати втрати живої сили.

Також загарбники будуть посилювати адміністративний контроль над окупованими територіями України. Таким чином хочуть створить умови для приєднання цих територій до рф.

Також у США наголосили, що російські війська продовжували наступальні дії на північний захід і схід від Слов’янська і намагались просуватися на захід від району Лисичанська в напрямку Сіверська.

“Ймовірно, російські війська намагаються отримати доступ до сільських доріг на південний схід від Бахмута, щоб наступати на місто з півдня”, – пишуть в ISW.

Натомість ЗСУ здійснили обмежений контрудар на південному заході від Донецька, а російські війська продовжували обмежені та безуспішні штурми на півночі Харківської області.

Відео