Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щоб не дістався ворогу: фрегат “Гетьман Сагайдачний” затоплено
04 Березня, 10:14

Щоб не дістався ворогу: фрегат “Гетьман Сагайдачний” затоплено

Українські військові навмисне затопили фрегат ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний”. Це зробили для того, щоб ворог не міг ним скористатись, в тому числі – для диверсій. Про це міністр оборони Олексій Резніков у Facebook, пише Українська правда.

“Командир флагману ВМСУ виконав наказ затопити корабель, щоб фрегат “Гетьман Сагайдачний”, який перебував на ремонті, не дістався ворогу. Важко уявити більш складне рішення для мужнього воїна та всієї команди. Але ми збудуємо новий флот. Сучасний, потужний. Головне зараз – встояти”,- розповів Резніков.

Також начальник служби зв’язків із громадськістю командування ВМС ЗСУ Олег Чалик додав, що Фрегат ВМС ЗС України “Гетьман Сагайдачний” перебував у процесі глибокої модернізації.

«Зібрати його та відновити боєздатність в короткі терміни було неможливо. Відповідно, через загрозу захоплення противником було прийнято рішення щодо його затоплення. Екіпаж корабля продовжує свою службу та наразі виконує завдання з захисту України від Російської Федерації»,- зазначив Чалик.

Пресслужба ВМС пояснила, що це було зроблено з метою не дати ворогу можливості використати фрегат задля диверсій, як наприклад перекриття гавані (як було при окупації Криму).

Схожі новини