Щодня рятує життя воїнів: військову з Сокальщини нагородив президент | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Щодня рятує життя воїнів: військову з Сокальщини нагородив президент
04 Жовтня, 14:55

Щодня рятує життя воїнів: військову з Сокальщини нагородив президент

У понеділок, 2 жовтня, Указом Президента за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, орденом “За мужність” III ступеня нагороджена жителька села Борок – Марія Володимирівна Дихтяр. Нагороду вона отримала в зоні бойових дій з рук Президента України Володимира Зеленського. Проо це повідомили у Сокальській міській раді.

 

Минулого року Марія також була відзначена, згідно з Указом Президента нагороджена медаллю “За врятоване життя”. Вона – одна з перших жінок-добровольців, які наважилися усе залишити в мирному житті і піти служити заради порятунку захисників України. Була учасником АТО, три роки – начальницею медичної служби у 25-му окремому мотопіхотному батальйоні «Київська Русь». Вона врятувала сотні життів побратимів, іноді вивозила хлопців з-під обстрілів, ризикуючи своїм життям, – зазначили у Сокальській міській раді.

У мирному житті Марія Володимирівна працює лікарем. В перші дні російсько-української війни Марія Дихтяр знову пішла працювати військовим медиком, нині служить у зоні активних бойових дій, щодня рятує поранених Героїв. Вдома, у селі Борок, на неї чекають мама, Іванна Михайлівна, синочок Володимир.

Відео