Щодня виявлятимуть 9 тисяч хворих: ВООЗ дала невтішний прогноз щодо коронавірусу в Україні | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Щодня виявлятимуть 9 тисяч хворих: ВООЗ дала невтішний прогноз щодо коронавірусу в Україні
01 Жовтня, 13:03

Щодня виявлятимуть 9 тисяч хворих: ВООЗ дала невтішний прогноз щодо коронавірусу в Україні

Найближчими місяцями кількість хворих на COVID-19 може коливатися від 7 до 9 тисяч випадків на день, заявив Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю «Суспільному».

«Найближчими місяцями ми очікуємо, що кількість випадків перевищить 5 тисяч, і може складати від 7 до 9 тисяч випадків на день. В цьому ж контексті ми також спостерігаємо все більше випадків у Європі», – розповів Ярно Хабіхт.

За його словами, в Україні ще й досі спостерігається передача вірусу в громадах.

 

«Ми не звузили передачу до кластерного поширення (через соціальні зв’язки: сім’я, клас в школі, працівники одного відділу), до якого йде багато країн Європи», – сказав керівник офісу ВООЗ в Україні.

За даними досліджень ВООЗ, лише кожна 4-та особа регулярно миє руки і кожна 3-тя особа не дотримується фізичної дистанції, коли відвідує різні заходи. Крім того, понад 40% осіб досі відвідують масові заходи.

Нагадаємо, сьогодні в Україні виявили  ще понад 4 тисячі хворих на коронавірус. На Львівщині цієї доби виявили 240 нових випадків коронавірусної хвороби.

Відео