Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шестеро прийомних дітей досі не поселилися в нове житло
12 Березня, 14:40
logo-black

Шестеро прийомних дітей досі не поселилися в нове житло

Антоніна Скляренко

Досі заселитися в нове житло не може сім’я Євгенії Плетінки з села Княже на Сокальщині. Жінка виховує шестеро прийомних дітей і трьох своїх. Їм нещодавно придбали новий будинок. Але, як виявилося, житло за 47 тисяч доларів – аварійне.

«Й надалі всі разом, а нас одинадцятеро, тулимось у моїй хаті у Княжому. Виховую шестеро прийомних діток, свого неповнолітнього сина, ще двоє моїх старших дітей живуть з нами, мій батько і ми з чоловіком. На всіх – чотири кімнати. Тісно, але і виходу іншого нема. Йти жити в те житло, що нам придбали за державні гроші, – совість не дозволяє. Воно аварійне, збудоване із шлакобетону. Це дуже небезпечно для дитячого здоров’я», – розповідає Євгенія Плетінка.

Як повідомляла раніше LMN, житло для сім’ї придбала служба у справах дітей Сокальської РДА. Витратили 47 тис. доларів. Обіцяли, сім’я житиме у зручному цегляному будинку з ремонтом та меблями. Проте, коли опікунка отримала документи на житло і приїхала до нової оселі, все виявилося інакше.

«За придбанням цього будинку за такі гроші явно хтось не простий стояв. З’ясували, його раніше продавали через агентство нерухомості за 15 тисяч доларів. А для дітей, позбавлених батьківського піклування, чомусь купили за 47 тисяч. Ще й аварійним виявився, – каже Евгенія Шутовська із ГО «Народне Слово- Закон». Жінка вивчає справу сиріт, зверталася до правоохоронних органів. – Служба у справах дітей мала би відповідати за це. Але її керівниця постійно тепер на лікарняних відсиджується. Вийде на день-два – і знову. Так «лікуватися» можна вічно. Дивно у цій справі себе ведуть прокуратура і поліція. Експертиза будинку досі не проведена. Область мовчить. Можна було б розірвати договір купівлі – продажу. Будинок би продали, а дітям купили б нову хату. Але комусь це невигідно робити».

 

Схожі новини