Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ще 12 нових “Школяриків”: які райони отримали сьогодні
29 Квітня, 12:52

Ще 12 нових “Школяриків”: які райони отримали сьогодні

Сьогодні, 29 квітня,  п’ятьом  районам області та  п’ятьом ОТГ вручили ключі від 12 шкільних автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини.  Загалом школи отримають 54 автобуси. Про це повідомляє Львівська ОДА.

По два “Школярики” марки “АТАМАН” отримали Бродівський та Золочівський район та Мостиська ОТГ.  По одному автобусу отримали Жидачівський, Миколаївський та Яворівський райони. Останній отримав спеціалізований “Школярик”, як і Тростянецька ОТГ. Також по одному “Школярику” отримали Жовтанецька ОТГ, Шегинівська ОТГ та Ходорівська ОТГ.

“У Програмі розвитку освіти Львівщини закупівля автобусів є один з пріоритетів. Правильна освітня мережа в кожній громаді та районі – це дуже важливо. Держава завершує реформу децентралізації і невдовзі ми матимемо біля 70 громад і кожен з керівників ОТГ чітко рахуватиме кожну гривню.На жаль, сьогодні не в кожній громаді ефективно рахують гроші. Ми маємо на одного учня в окремих школах видатки більші, ніж у найкращих приватних школах, але якість надання освітніх послуг не завжди відповідає. Тому ми наголошуємо керівникам, зробіть освітню мережу ефективнішою, має бути належна якість надання освітніх послуг і відповідність оплати за неї”,  – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

Зазначимо, Львівщина – перша з областей цього року закупила найбільшу кількість шкільних автобусів та  розпочала їх поставку.

  • 0
  • 1761
Схожі новини