Ще не відомо, чи виступить MARUV на Євробаченні. Все через гастролі в Росії | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще не відомо, чи виступить MARUV на  Євробаченні.  Все через гастролі в Росії
24 Лютого, 09:42

Ще не відомо, чи виступить MARUV на Євробаченні. Все через гастролі в Росії

У відборі на Єробачення-2019 від України перемогла співачка MARUV — Ганна Корсун. Та чи саме вона поїде у Тель-Авів, Суспільне мовлення, ще остаточно не вирішило. Це стане зрозуміло впродовж 48 годин. І все через те, що співачка гастролювала до Росії і планує продовжувати це робити.

Раніше на своїй сторінці у Твітері Віце-прем’єр міністр України Вячеслав Кириленко заявив про недопустимусть того, щоб артисти, які представлятимуть Україну на Євробаченні, їздили з виступами до Росії.

 

«Зараз ми маємо затвердити або погодити переможця, який поїде від України. І ми, як Суспільне мовлення, дослухаємося до суспільства. В суспільстві зараз є різні думки, чи виконавець, який має концертну діяльність у Росії, може представляти Україну. В нашому договорі є пункт, який нам потрібно обговорити з MARUV», — наголосила членкиня правління Національної суспільної телерадіокомпанії Олександра Кольцова.

Вчора В’ячеслав Кириленко ще раз підкреслив, що артисти, які виступають в країні-агресорі не можуть представляти нашу державу.

Відео