Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Ще п’ять народних депутатів покидають «Самопоміч»
09 Травня, 09:08

Ще п’ять народних депутатів покидають «Самопоміч»

Народні депутати Вікторія Войціцька, Олександр Данченко, Іван Мірошніченко, Олена Сотник та Олександр Опанасенко вирішили вийти з партії “Об’єднання “Самопоміч”. Про це повідомив у Facebook лідер політсили, мер Львова Андрій Садовий.

“Зустрілись з групою депутатів від “Самопомочі” – Оленою Сотник, Вікторією Войціцькою, Олександром Опанасенком, Іваном Мірошніченком. Скайпом долучився Олександр Данченко. Колеги висловили бажання надалі перейти в статус позапартійних депутатів”, – пише Садовий.

На зустрічі вони домовилися, що до кінця каденції все ж залишаться у фракції “Самопоміч” у Верховній Раді, зазначає Садовий.

“Домовились співпрацювати в будь-яких форматах, до яких нас приведе майбутнє. Дякую за співпрацю і нехай щастить!” – резюмує лідер партії.

Одна з тих п’яти нардепів – Вікторія Войціцька – у Facebook пояснила причини такого рішення. Зазначила, що більшість членів фракції “Самопоміч” протягом року багато разів зустрічалися з керівництвом партії щодо проблемних питань, але безрезультатно.

“Зокрема, щодо відсутності прозорих процесів та прийняття рішень в партії, щодо втрати ідеологічного базису, щодо звалювання в популізм заради утримування політичного рейтингу та відсутності чіткої стратегії для України й бажання стати дійсно загальноукраїнською партією”, – наводить приклади депутат. – На жаль, жодна з запропонованих пропозицій по врегулюванню викликів та впровадження стратегії розвитку політичної сили не були реалізовані, жодні з домовленостей не виконано”.

Войціцька зауважила, що на даному етапі “наше бачення шляху для захисту майбутнього українців кардинально відрізняється від позиції партії”.

“Тому політичні шляхи розходяться, що не виключає плідної співпраці в інших форматах й нашого перебування у фракції “Самопоміч” до завершення повноважень, які нам делегували люди”, – додала вона.

10 квітня про бажання покинути партію заявили Єгор Соболєв та Семен Семенченко. Вони залишаються членами її фракції до кінця роботи чинної Ради.

Фото: Facebook

Схожі новини