Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ще сам до носилок йшов, сварився, а вранці помер»: на Яворівщині чоловік облив себе бензином та підпалив
30 Липня, 14:17
logo-black

«Ще сам до носилок йшов, сварився, а вранці помер»: на Яворівщині чоловік облив себе бензином та підпалив

 

Антоніна Скляренко

 

Вчора у селі Дрогомишль Яворівського району трапилась трагедія. Місцевий 57-річний мешканець, хильнувши трохи зайвого, посварився з дружиною, вийшов на обійстя, вилив на себе бензин та підпалив. Чоловік помер у лікарні, бо отримав 75% опіків тіла.

«Звичайна сільська сім’я. Чоловік ніде не працював офіційно, перебивався тимчасовими заробітками, трохи їздив на роботи закордон. Виховали з дружиною разом трьох дітей, одружили. Він не пиячив, хіба час від часу любив пригубити, після роботи. Того дня між подружжям виник конфлікт. Чоловік був напідпитку. Дружина з ним сварилася. Той пішов з дому, довго не повертався. Жінка забила на сполох, викликала поліцію, думала, що щось трапилось. Але під вечір той повернувся. Дружина йому й виказала, що наболіло з переживань. Той довго не думав, пішов у підсобку. Взяв бензин, а потім подався до господарського двору і підпалив себе», – розповідає сільський голова Володимир Семерак.

Це сталося близько 22.00. Полум’я побачили сусіди. Кинулись гасити і рятувати чоловіка.

«Хтось воду лив, хтось рушниками накривав. Як потушили, викликали «швидку» та поліцію. Я теж прибіг на місце. Здивувало, чоловік був обпечений від колін до голови повністю, але був при тямі. Ще навіть сварився. Більше того, коли приїхала «швидка», сам ішов сідати на носилки. Допомогти і покласти його було важко, бо шкіра від опіків облазила. Він сів сам і при тямі поїхав у лікарню. Йому ще дорогою крапельниці ставили. Можливо, шоковий стан у нього був, можливо, ще алкоголь тримав. Потім, вранці, повідомили, що в лікарні, у реанімації, чоловік помер. Опіки й справді були дуже серйозні», – додає голова.

Чоловіка похоронять на місцевому кладовищі. Поліція встановлює обставини події, вирішують питання про відкриття кримінального провадження.

Схожі новини