Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Ще торік передбачали, що у березні буде дестабілізація»: прогнози біоенергетика про пандемію та її наслідки
21 Квітня, 20:01
logo-black

«Ще торік передбачали, що у березні буде дестабілізація»: прогнози біоенергетика про пандемію та її наслідки

Біоенергетик Михайло Пашинський зі Львова говорить, що ще в грудні минулого року на одному з його семінарів усі колеги прогнозували, що у березні цього року буде не все гаразд. Про це він розповів LMN.

«На семінарі «Ромашка» у грудні торік ми розглядали прогнози на наступний рік. Передбачили, що у березні буде дестабілізація. У другій половині квітня уже бачили якийсь мінімальний підйом. В України немає передумов, аби з коронавірусом піти по сценарію Італії чи США, – каже Михайло Пашинський. – Прихід коронавірусу у світ – це своєрідна атака навколишнього середовища як відповідь на нашу повсякденну атаку на природу. Під час карантину у Венеції дельфіни почали плавати, у Росії ведмеді бігають. З природою не треба було воювати, а вибирати правильні вібрації, які би нам допомогли з нею співіснувати. . Нам треба йти у природне середовище з позитивом, воно нам віддасть більше».

Біоенергетик зазначає, що затяжний карантин призведе до позитивних змін у людях, і згодом у суспільстві.

«Коронавірус викличе зміну відношення людей до самої ситуації, до життя, один до одного, до речей, які були сталими і мали би зараз змінитися. Він має перезапустити в людях високочастотні програми, які їм допоможуть у майбутньому. Люди навчаться мислити по-іншому. Вони будуть шанувати те, чого раніше не помічали, – каже. – Правда, серед негативних речей є страх, який опускає частотну вібрації людини. Також людина загнана в ізоляцію, що призупиняє процес. Серед позитивних речей є роз’єднання, яке дає можливості енергетично виділилися, зрозуміти людині, хто вона і навіщо. Відчути, які у неї насправді зв’язки з тими, хто її оточує. Це допоможе відкинути вплив інших людей на себе. Найкращі думки ж приходять наодинці. Поряд з тим таке соціальне  роз’єднання призведе до духовного зближення. Наприклад, зараз йде активна співпраця батьків та дітей. Також з’явиться правильна оцінка того, що відбувається».

Михайло Пашинський каже, що карантин став тестом на віру для людей. І ми побачили, що у суспільстві переважають тенденції не до служіння Богу, а до ритуальності.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини