Ще тиждень можна запасатися газом за акційною ціною | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ще тиждень можна запасатися газом за акційною ціною
18 Вересня, 16:12
logo-black

Ще тиждень можна запасатися газом за акційною ціною

До 25 вересня триває акційна пропозиція від НАК «Нафтогаз України». До цього часу споживачі мають можливість придбати на зиму кубометри газу за ціною 5, 99 грн.

На Львівщині пропозицією скористалися вже більше 2-х тисяч людей.  LMN розпитала у ТОВ «Львівгаз збут», як це зробити тим, хто ще не використав своєї можливості.

«Скористатися акцією можуть абсолютно всі побутові споживачі. Люди не повинні переживати за субсидії. Оформивши заявку на акцію, субсидія буде поширюватись на інші комунальні послуги. У літню ціну 5, 99 не входить вартість транспортування, доставка газу. Тобто окремо щомісяця споживачі будуть отримувати квитанцію, в якій буде зазначено залишок об’єму, який вони придбали за акцією, скільки використали і буде вказана сума за доставку. Це десь приблизно 2 гривні за метр кубічний.

Оформити акцію можна в центрах обслуговування, які є в кожному районі. У Львові – за адресою Золота, 42. Із собою слід мати паспорт і ідентифікаційний код. А також свої показники станом на зараз, на лічильнику. Кожну людину зустріне оператор, який допоможе і розкаже, що слід робити, повідомить про всі умови.

Як вибрати об’єм, потрібний на опалювальний період? Мінімально можна придбати один куб. Максимально – 25 тисяч кубів. Але це дуже багато для побутового споживача. Щоб зорієнтуватись, людині варто взяти до уваги об’єм споживання за минулий сезон.

Оформити заявку можна також онлайн, в особистому кабінеті на сайті 104.ua. Там є банер «Моя енергонезалежність». Клікаючи на нього, з’являться всі умови акції. Людина з ними ознайомлюється, в кінці ставить галочку «згоден». Клікає – «перейти далі». Відкриється калькулятор-онлайн. Він покаже всі дані по особовому рахунку. Коли споживач визначається, скільки кубів хоче придбати, натискає «далі».

Є два варіанти можливого розрахунку: онлайн, або ж можна сформувати собі квитанцію та заплатити в будь-якому відділенні банку. Важливо оплатити до 25 вересня повну суму.

Якщо у жовтні ціна для населення буде змінена, припустимо, нижча, ніж акційна, – споживач автоматично куплятиме газ за нижчою ціною, а придбані куби переходитимуть йому на інший період, коли газ буде дорожчий. Якщо ж ціна буде вищою, тоді людина користуватиметься придбаними кубами за акцією. Тобто споживач нічого не втрачає і завжди платитиме вигідно для себе», – розповідає Ірина Палига із ТОВ «Львівгаз збут».

 

Відео