Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Що робити з нерозмитненими “євробляхами”: поради заступника міністра фінансів
24 Лютого, 12:33

Що робити з нерозмитненими “євробляхами”: поради заступника міністра фінансів

Автомобілі на єврономерах, які з різних причин не розмитнять до 24 травня 2019 року, власники будуть змушені або вивезти з України або продати на запчастини.

 

 

“Щодо тих, хто не скористається правом розмитнення, то ми бачимо дві опції — це вивезення авто за межі України та продаж на запчастини. В подальшому ми не прогнозуємо великої кількості розмитнення “євроблях”. Щодо ввезення додаткових авто —  ринок сам відрегулює, скільки таких транспортних засобів потрібно “, — передає слова заступника міністра фінансів Сергія Верланова Економічна правда.

 

При цьому Верланов наголошує, що митниці спроможні обслужити всі авто на іноземній реєстрації, які залишаються в Україні. На його думку, протягом пільгового періоду не розмитнились тільки дуже старі авто, тому що робити це було економічно недоцільно.

 

 

“Щоб не порушувати режим, люди просто залишили їх за межами країни. Частину машин віддадуть на розбирання. Ажіотажу щодо розмитнення не прогнозуємо. Зараз буде маленький провал, а потім все стабілізується до певного потоку, якого потребуватиме ринок”, — зазначив він.

Схожі новини