Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Щоб молодь не сиділа з пляшками пива”: ветеран ООС хоче відновити парк з дитячим майданчиком
10 Листопада, 11:54

“Щоб молодь не сиділа з пляшками пива”: ветеран ООС хоче відновити парк з дитячим майданчиком

Додому з передової Михайло Котик повернувся торік. Тоді одразу ж почав шукати можливості, аби покращити життя своїх сусідів. Каже, не звик сидіти без діла, пише Galnet.

Спочатку разом із головою ОСББ та іншими активними мешканцями займалися вирішенням проблем прибудинкової території. Тепер вирішили відновити у своєму мікрорайоні парк, а точніше – частину парку 700-річчя Львова, що біля церкви святого Йосафата.

“Тут вже давно поламані майже всі лавки, а на ті, які в хорошому стані – заледве сядуть двоє дітей. Не знаю, хто такі додумався встановити, – розповідає хлопець. – А ще тут вічно багато сміття. Я розумію, що винні в тому люди, але якби було більше смітників, може, менше було б того безладу”.

bghjk

Ідея податися на Громадський бюджет Львова з’явилася під час чергових зборів ОСББ. Разом із однодумцями проінспектували парк, подивилися чого і де бракує, що потрібно замінити та склали план. Опитали також тих, хто у парку буває найчастіше.

“Мене дуже вразили люди, які казали, що нічого не треба змінювати. Особливо дивно таке було чути від мами з дитиною. Добре, що більшість людей охоче розповідали, що тут треба додати, а що забрати – на основі цього ми й писали наш проєкт. Багато місцевих думають або ж звикли, що їм мають все зробити інші. Такого не буває: проявляйте ініціативу, не будьте байдужі”, – каже Михайло.

fgty
bez-imeni-149

Усе, що хотілося б зробити, у проєкт включити розробники не змогли – перевищили б суму. Тож дещо відклали на майбутнє:

“Плануємо відновити у парку волейбольне поле, яке тут було за мого дитинства і спортивну зону біля нього. Хочеться, щоб молодь активно займалась спортом, а не сиділа на лавочках з пляшками пива”, – додає хлопець.

Підтримати проєкт своїх сусідів закликають і молоді матусі. Кажуть, що вигляд теперішнього парку вже набрид.

“Хотілося б, щоб тут були нормальні доріжки, лавочки. Освітлення потрібно теж, бо ввечері з дитиною страшно гуляти. Майданчики в нас тут старі: малеча фактично не має де бавитися”, – розповідає Олеся Загартовська.

Додамо, у Львові розпочалося голосування за найкращі громадські проєкти львів’ян. Триватиме воно до 15 листопада. Переглянути всі проєкти можна ТУТ.

  • 0
  • 224
Схожі новини