Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Щоб убезпечити місто: у Радехові хочуть встановити надсучасні відеокамери
29 Січня, 14:33
logo-black

Щоб убезпечити місто: у Радехові хочуть встановити надсучасні відеокамери

Вікторія Цимбаліста

12 відеокамер спостереження хочуть розставити в Радехові, аби убезпечити місто від можливих нових резонансних злочинів. Такі пристрої допомогли б зафіксувати та виявити злочинців при в’їзді та виїзді з міста, а також гарантували би безпеку людей у місцях масового скупчення.

«Про ці камери говоримо вже другий рік, і дуже хочеться вірити, що вже цього разу вдасться дотиснути справу до кінця. Насправді це б вирішило багато проблем у місті. Зараз у всіх на слуху резонансна справа, яка трапилась у нас минулого тижня. Маючи такі камери відеоспостереження, легше було б відстежити рух злочинців. Та й зрештою у Радехові стало б набагато безпечніше», – говорить депутат міської ради від “Української Галицької партії” та водночас слідчий відділу поліції Павло Бартошик.

Згідно програми «Безпечне місто», для Радехова мали б закупити 12 відеокамер спостереження. Чотири із них, аналітичні, мали б бути розставлені при в’їзді і виїзді з міста. Вони надчіткої розпізнавальної якості. Допомогли б зчитувати інформацію навіть при несприятливих погодних умовах, при дальньому світлі фар та навіть фіксувати номерні знаки автомобіля при русі понад 160 км за годину. Ще вісім камер мали би слідкувати за порядком в місцях масового скупчення людей по місту.

«Є фірма, яка пропонує такі надточні та високотехнічні камери разом із обслуговуванням. І це все входить у ціну. Ця фірма вже добре зарекомендувала себе в інших районах області і має єдину базу. Тобто, для прикладу, автомобіль, який здійснив ДТП в Радехові та втік з місця події, можна було б зафіксувати і дальше спостерігати за його переміщенням по загальній базі, яка надходить із відеокамер по інших регіонах. Крім того, в разі пошкодження камери, організація, з якою ми підпишемо договір, бере повністю на себе відповідальність та здійснює відновлення за власний кошт. Фірма така на приміті є, але, звичайно, будемо розглядати усі пропозиції від інших фірм, можливо, хтось запропонує більш вигідні для міста умови», – пояснює ініціатор програми «Безпечне місто».

Нагадаємо, удосконалення міської програми «Безпечне місто» депутат Павло Бартошик ініціював торік. Колеги підтримали пропозицію та одноголосно проголосували за неї. З міської казни передбачалося виділити на відеокамери 200 тисяч гривень. Проте так само блискавично, як було прийнято рішення, ним і знівелювали.

«Пасивність керівництва міської ради очевидна. Гроші були виділені, але в дію так і не увійшли. Справу затягнули до осені, а потім ці гроші розподілили на погашення зарплатних боргів. Цього року на камери спостереження вже виділили 250 тисяч. Сподіваюсь, справу вдасться довести до логічного завершення і гроші підуть на те, на що й передбачалося», – додає Павло Бартошик.

Схожі новини