Щоб зібрати гроші для бійця, дівчинка співала у центрі Львова | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Щоб зібрати гроші для бійця, дівчинка співала у центрі Львова
18 Листопада, 15:40

Щоб зібрати гроші для бійця, дівчинка співала у центрі Львова

Маленька львів’янка наважилась заспівати у центрі міста, щоб допомогти офіцеру 93-ї механізованої бригади Артуру Киреєву. Військовослужбовець має проблеми зі здоров’ям, через що вимушений пересуватися на візку.

Зворушливою історією боєць поділився на своїй Фейсбук-сторінці.

Він розповів, що одного разу, плануючи відпочинок на природі, хлопець вирішив придбати переносний мангал. Знайшов потрібну річ на сайті ОЛХ. Продавцем виявився земляк Артура – Ігор Суботик Домовилися, що Ігор привезе товар додому покупцю.

Коли чоловік побачив, що Артур пересувається на візку і дізнався про причину цього, довго відмовлявся брати гроші за мангал. Врешті-решт зійшлися на величезній знижці…

А вчора Ігор несподівано знову завітав в гості до Артура.

«І тут заходить пан Ігор з трьома доньками до нас і каже: «Моя донька співала у центрі Львова і заробила гроші. Вона свій перший заробіток хоче віддати Вам.” Ну я в шоці… Що тут казати!
Дитина з сестрами пішла співати у центр Львова, щоб віддати свій перший заробіток мені…
Я дивлюсь на то все і не знаю, що казати… Бо в мене немає слів… По-перше, я їх зовсім не знаю, по-друге я такого не очікував, та і я просто в шоці!!! Напевно, ніяка державна нагорода не вартує, того що зробила ця ДИТИНА…” – написав Артур.

Кошти, які зібрала дівчинка  – 1035 гривень і 5 центів євро.

Відео