Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шість годин рятувальники гасили пожежу у готелі на Сколівщині
19 Лютого, 11:09
logo-black

Шість годин рятувальники гасили пожежу у готелі на Сколівщині

Юлія Швидко

Сьогодні опівночі сколівським рятувальникам повідомили, що горить п’ятиповерхова будівля відпочинкового комплексу «Терем» на вул. Устияновича в селищі Славсько. На місце прибуло 49 пожежників та 11 спецмашин.

«Пожежників повідомили запізно. Коли вони прибули, вогонь розійшовся на велику площу. Горів дах будівлі, пожежа охопила перекриття між четвертим та мансардним поверхами. Будинок – дерев’яний, то справлятися з полум’ям ставало вкрай важко. У приміщенні було сильне задимлення», – розповідає LMN Христина Авдєєва з управління ДСНС у Львівській області. – Поблизу готелю не було зовнішнього протипожежного водопостачання. Найближче джерело розташоване за 2,5 кілометри. Доводилося постійно підвозити воду».

s3

У готелі перебувало 18 людей. Більшість з них сама покинула будівлю. Рятувальники вивели на вулицю 5 туристів, які проживали на третьому поверсі. О 6.06 пожежу погасили. Вогонь знищив дах, мансардний та четвертий поверхи площею 1000 кв м.

«Дякувати Богові, що ніхто не постраждав. Наразі вважають, що це було самозаймання. Вогонь перекинувся від комина, в якому палили дровами. Оскільки дах був перекритий «Ондуліном», то швидко зайнявся», – каже LMN голова Славського ОТГ Володимир Бега.

Туристи, які відпочивали у готелі, сьогодні повертаються додому. Частина з них готується вимагати від «Терему» фінансову компенсацію.

У готелі розмовляти зі журналістами відмовилися.

Фото: ДСНС у Львівській області

c5
Схожі новини