Шістьох інспекторів Львівської митниці судитимуть за незаконне розмитнення 41 авто | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Шістьох інспекторів Львівської митниці судитимуть за незаконне розмитнення 41 авто
28 Листопада, 19:38

Шістьох інспекторів Львівської митниці судитимуть за незаконне розмитнення 41 авто

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо шістьох інспекторів поста «Городок» Львівської митниці, які незаконно звільняли від сплати митних платежів ввезені з-за кордону автомобілі вже після скасування Верховною Радою рішення про нульове розмитнення. Про це повідомили у пресслужбі Державного бюро розслідувань.

 

 

“У документах вони проставляли дату оформлення до 1 липня 2022 року, хоча автомобілі ввозились значно пізніше. За цією схемою в Україну потрапив 41 автомобіль, через що бюджет недоотримав майже 5 млн гривень.До суду вже направлено обвинувальні акти щодо трьох посадовців, які звільнили від мита 15 авто, завдавши понад 1,5 млн грн збитків.Матеріали справи щодо ще трьох митників будуть направлені до суду після ознайомлення стороною захисту”, – йдеться у повідомленні.

 

Всі шість фігурантів обвинувачуються у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Для відшкодування завданих збитків арештовано усі автомобілі, які намагалися ввезти без сплати мита. Також один з обвинувачених добровільно відшкодував завдані ним майже 200 тисяч гривень збитків.

Відео