Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Школярі Львова з понеділка зможуть повернутись за парти
10 Лютого, 18:18

Школярі Львова з понеділка зможуть повернутись за парти

З понеділка учні 5-11 класів шкіл Львова можуть повертатись на навчання наживо. Рішення прийматимуть керівники шкіл, зважаючи на ситуацію із захворюваністю в кожному конкретному навчальному закладі. Про це повідомили після засідання міського штабу з протидії коронавірусу.

“Ми бачимо певне зниження захворюваності серед дітей, відповідно обмежувальні заходи дають свій ефект. Тому з понеділка учні 5-11 класів будуть навчатися дистанційно чи онлайн за рішенням керівника школи. Там, де ситуація із захворюваністю буде сприятливою, директори навчальних закладів будуть приймати рішення про очне навчання. Там, де можуть бути певні загрози, керівник школи матиме повне право продовжувати навчальний процес дистанційно”, – пояснив заступник міського голови Андрій Москаленко.

За його словами, завтра на засіданні комісії також приймуть рішення щодо можливості роботи секцій та гуртків. Якщо говорити про проведення масових заходів чи роботу розважальних закладів, то розглядатимуть варіант ще на тиждень залишити чинні обмеження: перевірка і сертифікату вакцинації, і довідки про негативний ПЛР-тест.

 

Схожі новини