Школярі у Добромилі під час повітряної тривоги змушені перебувати у жахливому укритті | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Школярі у Добромилі під час повітряної тривоги змушені перебувати у жахливому укритті
22 Березня, 18:50
logo-black

Школярі у Добромилі під час повітряної тривоги змушені перебувати у жахливому укритті

Освітній процес в Україні під час воєнного стану триває за умови, що повітряну тривогу усі учні та працівники школи пересиджують в укритті. У більшості закладів імпровізованими бомбосховищами служать підвали.

На жаль, далеко не усі заклади привели укриття у відповідний стан. LMN отримала фото із Добромильської школи, що на Самбірщині. Мешканці міста стверджують, що знімки зроблені ще у жовтні, натомість зараз стан укриття тільки погіршився.

Пост-обурення зʼявився сьогодні у групі Добромильської ОТГ.

Влітку 2022 року адміністрації шкіл повинні були створити безпечні місця для перебування учасників освітнього процесу під час повітряних тривог. Лише після того школа могла розпочинати навчальний рік.

У серпні під час звіту щодо стану таких безпечних місць вже ексміністр освіти Сергій Шкарлет та покійний міністр МВС Денис Монастирський розповіли, що Львівщині лідирує серед інших регіонів  – тут було відповідно обладнаного найбільше укриттів. Вочевидь, Добромильську школу перевірка оминула. Або ж перевіряльникам показали лише один, новий корпус школи. У ньому укриття краще, проте ті школярі, чиї класи розташовані у старому корпусі, на час повітряної тривоги у новий не переходять.

Проте Львівська ОВА у новині від 31 серпня 2022 року відзвітувала, що у Добромильській громаді навчальний процес розпочинають усі школи, крім однієї – у селі Передільниця.

 

Відео