Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Школу в Брюховичах планують добудувати у 2025 році
24 Січня, 14:59
logo-black

Школу в Брюховичах планують добудувати у 2025 році

У Брюховичах планують добувати школу за 154 млн гривень. Відповідний тендер опублікувало львівське управління освіти на порталі ProZorro. Йдеться про школу №41, зводити яку почали ще у 2005 році.

Аукціон з визначення підрядника планують провести уже другого лютого. Відповідно до опублікованих документів, реконструкція школи передбачає мурування стін, облаштування підлоги, проведення оздоблювальних, електромонтажних та сантехнічних робіт, а також добудову нових корпусів.

Спорудження школи розпочали ще у 2005 році, і витратили на це 90 млн гривень. Однак наприкінці минулого року готовність об’єкту становила близько 60%.

У 2020 році, міський голова Львова Андрій Садовий під час огляду будівництва школи скаржився на відсутність коштів на реалізацію проєкту, а також заявляв про наміри завершити будівництво до кінця 2020 року.

«Щоб на межі 2020-21 року, діти в Брюховичах, вже були в новій школі. У нас є розуміння, де ці кошти знайти», – розповідав мер Львова.

Згодом завершення робіт у школі планували на початок 2022 року. Водночас, згідно з умовами тендеру підрядник повинен завершити реконструкцію школи до 1 березня 2025 року.

Після проведення тендеру управління освіти ЛМР повинне підписати із підрядником договір на проведення робіт. Далі, протягом 90 днів, компанія-переможець отримає авансовий платіж в розмірі 30% від загальної суми та розпочне роботи.

Схожі новини