Школи тепер перевірятимуть на якість | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Школи тепер перевірятимуть на якість
08 Листопада, 10:10

Школи тепер перевірятимуть на якість

Уряд прийняв рішення про утворення територіальних органів Держслужби якості освіти України

Тепер у 25 регіонах будуть створені територіальні органи, які відповідатимуть за дотримання якості освіти.

У листопаді формуватимуть команди держслужбовців, завданням яких буде допомога школам у створенні систем забезпечення якості освіти.

Як пишуть на сайті Державної служби якості освіти України, з допомогою таких територіальних органів можна буде максимально розподілити компетенції та сфери відповідальності. Це допоможе під час оцінювання якості освітньої діяльності шкіл.

Сподіваються, що це стане поштовхом для ефективного формування і розвитку зовнішньої системи забезпечення якості освіти, реалізації прав та інтересів учнів, шкіл та держави в цілому.

«Утворення відповідних органів  Служби дозволить наблизити такі послуги як: проведення інституційного аудиту закладів освіти, надання рекомендацій закладам освіти щодо організації та функціонування власної внутрішньої системи забезпечення якості освіти, експертиза та затвердження нетипових освітніх програм загальної середньої освіти, акредитація неурядових професійний організацій/агенцій, що здійснюватимуть незалежне оцінювання якості освіти і освітньої діяльності закладів загальної середньої освіти, до закладів освіти, громадян та забезпечити їх якість,» – повідомляють у Держслужбі якості освіти України.

Відео