Школярів закликають вчасно оформлювати ID-картки – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Школярів закликають вчасно оформлювати ID-картки
13 Листопада, 11:20

Школярів закликають вчасно оформлювати ID-картки

Така процедура необхідна для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів

Школярі, яким виповнилось 14 років, повинні своєчасно оформлювати паспорти. До цього закликають у МОН та Державній міграційній службі. Віднедавна в Україні паспорт видається після досягнення особою 14-річного віку. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України.

Для школярів своєчасне оформлення паспорта необхідне. Саме його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання.

Щоб отримати ID-картку потрібно звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання. Або до центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів.

Саме паспорт пред’являється учасником ЗНО для допуску до пункту тестування. Також, своєчасне отримання паспорта важливе для тих школярів, які планують вступати після 9-го класу.

“Майбутнім вступникам варто заздалегідь потурбуватися про оформлення паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу), адже вступати за свідоцтвом про народження зможуть лише ті учні, яким 14 років виповниться після 1 травня 2019 року,” – пояснюють у Міністерстві освіти і науки України.

Відео