Школярку у Золочеві побили через повідомлення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Школярку у Золочеві побили через повідомлення
10 Лютого, 13:31

Школярку у Золочеві побили через повідомлення

LMN писала, що 6 лютого у Золочеві школярки побили свою знайому, 14-річну Настю. У неї діагностували струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму та забої.

Стали відомі подробиці цієї ситуації. Конфлікт стався через те, що від імені потерпілої дівчинки хлопцю написали повідомлення інтимного змісту. Його зміст дійшов до подруги парубка, 15-річної учениці. Та вирішила помститися.

З трьома подругами підловила Настю на місцевому стадіоні. Тягали її за волосся, давали ляпаси, принижували, а потім повалили на землю та копали.

 

«Але не це зламало Настю. На цю розправу її обманом привела краща подруга, більше того, вона також її била, – розповідає журналістка Євгенія Полікарпова, яка досліджувала тему. – А хлопець, через якого зчинився скандал, спостерігав за бійкою разом з друзями. Він насміхався та знімав усе знущання на мобільний».

 

Бабця Насті написала заяву до поліції. На батьків нападниць чекає штраф – 1700 грн з кожної сім’ї. Дівчата повинні відпрацювати на виправних роботах.

 

«Поліцейські кажуть, вони провину визнали, але видно, що не каються. А хлопців не покарають, бо моральна деградація не є злочином», – додає Полікарпова.

фото: 1news.com.ua, фейсбук

Відео