Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Шось летить”: на Львівщині запустили новий чат-бот
03 Квітня, 11:02

“Шось летить”: на Львівщині запустили новий чат-бот

На Львівщині створили чат-бота, за допомогою якого пильні люди можуть допомогти бійцям протиповітряної оборони. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Щоб стати Вартовим Неба, потрібно авторизуватись через номер телефону. Авторизація одноразова. Важливо: чат-бот реагує лише на номери українських мобільних операторів, – повідомляє Максим Козицький. 

Як працює чат-бот “Шось летить”?

Лише коли побачите підозрілий, на вашу думку, літаючий об‘єкт, розкажіть про це:

– спершу вибираєте в меню чат-бота об’єкт, який ви помітили: ракету, літак чи безпілотник;

– далі бот пропонує вам поділитись своєю геолокацією, ви погоджуєтесь, бот попросить підтвердити ваш намір, підтверджуєте;

– спеціально навчені люди з величезною радістю візьмуть в роботу отриману інформацію і з усмішкою дякуватимуть вам за міцний тил.

Нам усім дуже важливо, щоб чат-ботом “Шось летить” почали користуватися якнайбільше уважних людей у всіх регіонах. На кожне повідомлення, яке ви надішлете, будуть реагувати ті, хто сьогодні зі завзяттям прикриває небо над нами. Тому прошу працювати з ботом лише тоді, коли справді помітили щось підозріле в небі. Наші бійці є міцним щитом. Ми зобов‘язані бути міцним та уважним тилом для них, – наголошує Максим Козицький.

Схожі новини