Сховавшись за шторою, жінка думала перетнути кордон | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Сховавшись за шторою, жінка думала перетнути кордон
23 Грудня, 21:00

Сховавшись за шторою, жінка думала перетнути кордон

55-річну мешканку Тернопільщини, без жодних документів, сьогодні  затримали прикордонники на пункті пропуску «Краківець», що в Яворівському районі. Жінка заховалась за шторою  в автобусі, щоб не проходити митний контроль.

“Порушницю виявив прикордонний наряд в пункті пропуску «Краківець», коли оглядали автобус закордонного слідування. Всі пасажири вийшли для проходження паспортного контролю, а ця жінка ні. Заховалася в салоні. Виявити її не потребувало великих зусиль”, – кажуть у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби.

Чого так дивно повелась, та куди прямувала без документів, жінка пояснити не змогла. Сказала, що вона з Тернополя і їде в Польщу. Поводила себе трохи дивно. Прикордонники затримали жінку за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Зараз з’ясовують всі обставини.

“Протокол про порушення пов’язане зі здійсненням міжнародних пасажирських перевезень  було складено і відносно перевізника. Він мав ще перед початком руху перевірити наявність у пасажира документів, для в’їзду закордон”, – додають у прикордонній службі.

Через горе-пасажирку водію тепер світить чималий штраф.

Відео