Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Штурм “Азовсталі” триває, але “азовці” здаватися не планують
11 Травня, 13:16

Штурм “Азовсталі” триває, але “азовці” здаватися не планують

Окупанти продовжують здійснювати авіанальоти та бомбардувати комбінат “Азовсталь” у заблокованому Маріуполі. Про це повідомив полк “Азов”.

«За минулу добу на територію заводу “Азовсталь”, яку боронять захисники Маріуполя, було здійснено 38 літаковильотів, у тому числі 4 вильоти стратегічних бомбардувальників.

Також не припиняє працювати ворожа ствольна артилерія, танки та інше. Противник не зупиняється в спробах захопити українську фортецю та продовжує щоденно здійснювати штурми за підтримки піхоти», – повідомили захисники.

Та попри таку непросто ситуацію “азовці” наголошують, що здаватися ворогу не планують. Офіцер управління розвідки з полку “Азов” Ілля Самойленко заявив, що його підрозділ не може здатися росіянам, бо має наказ тримати оборону “Азовсталі”, пише Українська правда.

“Ми не можемо здатися, бо ми не маємо наказу здатися. Ми не порушимо попередній наказ (тримати оборону – ред.). Це неймовірно важливо. Ми не порушуємо накази. Ми чітко виконуємо накази”, – сказав він в інтерв’ю Sky News.

Він додав, що не думає про своє життя, бо “його життя не має значення”, але в разі програшу війни наслідки для України будуть катастрофічними.

Схожі новини