Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Шукав бідних дівчат та пропонував стати повіями: польський підприємець отримав вирок за сутенерство
17 Вересня, 15:04

Шукав бідних дівчат та пропонував стати повіями: польський підприємець отримав вирок за сутенерство

Личаківський районний суд Львова виніс вирок підприємцю з Польщі, який вербував львів’янок для надання сексуальних послуг у Німеччині. Одна з дівчат звернулася у поліцію, і сутенера затримали на кордоні, коли він намагався вивезти дівчат на автобусі. Чоловік отримав умовний термін, – пише Захід.нет.

У матеріалах цієї справи вказано, що Войцех-Роберт Сьлюсаж шукав у Львові дівчат, які перебували у скрутному матеріальному становищі та переконував їх виїжджати у Німеччину працювати повіями. Він розповідав жінкам, що вони зможуть заробляти 1000-1500 євро в тиждень, надаючи сексуальні послуги клієнтам.

Зокрема, у травні 2018 році Войцех-Роберт Сьлюсаж зустрівся із дівчиною біля ТРЦ Forum Lviv і розповів їй про вигідні умови роботи у Німеччині. Чоловік переконав дівчину, що вона буде добре заробляти, працювати легально і матиме житло та охорону. Коли дівчина погодилась на такі умови, то Войцех-Роберт Сьлюсаж запропонував їй ще підшукати інших дівчат для роботи.

Зрештою дівчина познайомила сутенера з трьома своїми знайомими, які також погодились поїхати в Німеччину. У період, коли тривали перемовини сутенера з жінками, одна з них звернулась у поліцію. 11 травня 2018 року Войцех-Роберт Сьлюсаж разом з трьома дівчатами сів в автобус «Київ –Вроцлав» у Львові. У пункті пропуску «Шегині» його затримали.

Цікаво, що для того, аби викрити сутенера, поліція використала метод негласних слідчих дій, тобто прослуховувала розмови чоловіка з однією з дівчат та вела приховані відеозаписи.

Войцех-Роберт Сьлюсаж визнав свою провину у вербуванні дівчат для надання сексуальних послуг частково. Він повідомив, що приїхав на територію України в квітні 2018 року як підприємець. За словами чоловіка, він шукав працівників з України з виконання робіт в сфері металу, але до нього звернулися дівчата-українки в пошуках роботи з надання сексуальних послуг у Німеччині. Він заявив, що саме дівчата ініціювали вивезення їх у Німеччину для роботи повіями.

«Він не володів необхідною інформацією з цього питання, відповідав щось приблизне, що чув з телебачення та читав в інтернеті… », – цитуються покази поляка у судовому вироку.

У вироку суду вказано, що Войцех-Роберт Сьлюсаж не зміг пояснити, звідки йому відома інформація щодо конкретних умов надання сексуальних послуг в Німеччині, розміру оплати, кількості клієнтів, наявності охорони тощо. Він також зазначив, що не пам’ятає, що саме він мав на увазі, коли казав одній з завербованих дівчат, що наступного разу потрібно буде підшукати десять або навіть п’ятдесят дівчат.

Усі четверо дівчат, яких намагався вивезти за кордон Войцех-Роберт Сьлюсаж, заявили в суді, що погодились на роботу добровільно і що вони не мають до нього жодних претензій.

Суддя Григорій Жовнір, який розглядав цю справу, вирішив визнати Войцеха-Роберта Сьлюсажа винним у торгівлі людьми по трьох епізодах. Стосовно однієї з дівчат чоловіка виправдали, оскільки вона заявила, що не перебувала у скрутному становищі і добровільно погодилась на пропозицію поляка для додаткового заробітку. Войцех-Роберт Сьлюсаж отримав три роки іспитового терміну, упродовж яких має повідомляти орган пробації про зміну місця проживання та роботи.

Войцех-Роберт Сьлюсаж працює керівником продукції у компанії «Stalcynk Spolka Z.O.O.» – польської компанії, яка працює у сфері рекрутингу.

  • 0
  • 1552
Схожі новини