Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Шукаю друга!»: олімпійці прилаштовуватимуть безпритульних тварин
17 Липня, 20:47

«Шукаю друга!»: олімпійці прилаштовуватимуть безпритульних тварин

Завтра, 18 липня, о 14.00 год в ЛКП «Лев» проходитиме благодійна акція «Шукаю друга!».

Спортсмени-олімпійці Львівщини на території ЛКП «Лев» вигулюватимуть та доглядатимуть за безпритульними собаками. А також присутнім розкажуть про своїх домашніх улюбленців.

Головна ідея акції, яку донесуть спортсмени: «Ми знаходимо час на те, що дійсно цінуємо». Адже попри зайнятість, часті виїзди за кордон олімпійці все ж мають домашніх улюбленців і турбуються про них.

Кожен, хто захоче взяти тварину, отримає пам’ятний подарунок від зіркового спортсмена та сувенір від Відділення НОК у Львівській області. А також сфотографується разом із олімпійцем на згадку.

 

Спортсмени-учасники:

Станіслав Горунa — переможець Європейських ігор 2019 року, переможець Всесвітніх ігор 2017 року, шестиразовий чемпіон України з карате.

Андрій Котельник — срібний призер Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія), переможець Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна), переможець першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовий чемпіон України.

Юля Коростильова — учасниця Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, чемпіонка Європи з пневматичної зброї 2004, 2007 років.

Галина Мельник — бронзова призерка Європейських ігор 2019 року, член національної збірної України з карате

Вікторія Ленишин — майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, учасниця Олімпійських ігор в Лондоні 2012 року.

Христина Опьола-Подгрушна — учасниця Олімпійських ігор 1994 року в Ліллегаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, майстер спорту України з гірськолижного спорту.

Віра Передерій — майстер спорту України міжнародного класу з художньої гімнастики, фіналістка Ігор ХХІХ Олімпіади 2008 року в Пекіні, Молодий посол України на ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх 2016 року в Ліллегаммері, член Комісії з олімпійської освіти Міжнародного олімпійського комітету.

Ксенія Пилипів — заслужений майстер спорту з веслування на човнах Дракон.

Ярослав Горуна — учасник Перших Європейських ігор, чотириразовий чемпіон України з карате.

Схожі новини