Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сєвєродонецьк досі під штурмом
06 Червня, 08:19

Сєвєродонецьк досі під штурмом

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай розповів про ситуацію на фронті. За його словами, росіяни штурмують Сєвєродонецьк, багато руйнувань є у Гірській громаді.

“А ще рятувальники ліквідували пожежу на площі близько 1 000 кв. метрів в Лисичанську. Росіяни обстріляли пекарню, яяка до останнього випікала хліб для місцевих жителів”, – каже Сергій Гайдай.

Крім пекарні постраждали декілька будівель державних установ та дві багатоповерхівки. Під час ворожого обстрілу Привілля зазнала поранень місцева жителька. До лікарні її доправили поліцейські.

“Більш серйозні руйнування в Гірській громаді. Це 16 будинків у Золотому, три – в Гірському. Також шість будинків зруйновано у Врубівці. Скільки у Сєвєродонецьку – порахувати важко, бо там точаться вуличні бої. Втім, Збройні сили України тримають оборону. У цьому пересвідчився і Глава держави, який вночі відвідав наші передові позиції на Луганщині”, – розповів Гайдай.

ісля ворожих обстрілів постраждала також цивільна інфраструктура в районах Метьолкіного, Борівського, Устинівки, Тошківки.

Із мінометів, ствольної та реактивної артилерії обстріляні Золоте, Оріхове, Гірське, Врубів.

Схожі новини