Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сєвєродонецьк окупанти не контролюють, тривають бої, – Гайдай
02 Червня, 12:04

Сєвєродонецьк окупанти не контролюють, тривають бої, – Гайдай

Ситуація за Луганським напрямком лишається важкою. Окупанти намагаються прорвати оборону українських захисників зразу в декількох напрямках: з боку Золотого, Попасної, Комишувахи, Білогорівки. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, мета росіян – Сєвєродонецьк, однак за минулу ніч жодних успіхів у цьому місті вони не мали.

Станом на ранок Сєвєродонецьк окупанти не контролюють, бої тривають.

“Вчора наші хлопці робили певні такі невеличкі операції, контратаки. Вдалося посунути на певних вулицях ворога і навіть полонених взяти. Ситуація залишається, як кажуть військові, стабільно важкою, але контрольованою”, – зазначив він.

За його словами, у бомбосховищах Сєвєродонецька люди мають трохи генераторів та гуманітарних наборів. Якщо найближчим часом оборонці посунуть росіян, то мирним мешканцям зразу привезуть партію гуманітарної допомоги. Звʼязок із людьми в укриттях рідко, але є.

Гайдай додав, що евакуацію з міста поки не відновлюватимуть через високу небезпеку. З Лисичанська поки що теж.

Нагадаємо, на початку тижня російські війська просунулись углиб Сєвєродонецька. Спочатку вони займали готель “Мир”, що на околиці, а потім пішли штурмом у бік центру міста. Більшість території Сєвєродонецька захоплена, ЗСУ контролюють промзону. Частина оборонців відійшла на заздалегідь підготовані позиції, частина – лишаються і ведуть бої з окупантами.

Схожі новини