Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сільський голова з Пустомитівщини розбив голову офіціантці
14 Грудня, 11:59
logo-black

Сільський голова з Пустомитівщини розбив голову офіціантці

Антоніна Скляренко

Розбитою скронею офіціантки та кримінальним провадженням закінчились походеньки сільського голови села Миколаїв Пустомитівського району до кафе «Чебуречна», що на вулиці Б. Хмельницького у Львові. Чоловіка так обурило, що в закладі нема шашлика, що мало не вбив молоду дівчину.

«Захотів шашлика, я йому відповіла, що нема. Тоді він кинув мені графіном в голову з відстані 2 метрів, попав в скроневу ділянку зліва. Мені попало 2 см від пульсу, я б могла загинути на місці, але дякувати Богу, жива», – каже Яна.

Зі слів дівчини чоловік зайшов у кафе зранку близько 11 години. Спочатку замовив коньяк. А потім забажав ще шашлика. Та страви на момент замовлення не було. Почувши відмову, клієнт сильно розізлився, вхопив графін, який був під рукою та щосили жбурнув ним в офіціантку Яну Кокор.

Попри біль, дівчина не розгубилася, викликала поліцію. А щоб до приїзду правоохоронців зловмисник не втік, навіть встигла його сфотографувати. Як виявилося ярим нападником на молоду дівчину став сільський голова села Миколаїв, що на Пустомитівщині 51-річний Іван Савчак. На нього офіціантка написала заяву в поліцію. Сама ж поїхала знімати побої.

LMN зв’язалася телефоном із сільським головою. Він сказав, що чекає чесного розслідування поліції.

 

«Там насправді все було не так, як це все понаписували. Поліція, суд в усьому, я впевнений, розберуться. Не хочу до того часу багато говорити і коментувати всю цю історію. Єдине хочу сказати, що все було не так!», – сказав Іван Савчак.

Наразі поліція з’ясовує всі обставини прикрого інциденту. Проти сільського голови вже порушила кримінальне провадження.

Схожі новини