регіональні новини
Написати нам
Сільський голова зі Старосамбірщини просить вибачення за синьо-жовті урни
15 Вересня, 20:54
logo-black

Сільський голова зі Старосамбірщини просить вибачення за синьо-жовті урни

У суботу, 7 вересня, у селі Нове Місто провели свято – Обжинки. На нього запросили мешканців зі сусідніх громад, також прибули гості з Польщі. Люди розважалися, співали, танцювали, але були й ті, кому свято не сподобалося.

«У Новому Місті недавно вдало провели Обжинки, проте дещо засмутило – це встановлені сміттєві урни, пофарбовані горизонтальними смугами синього і жовтого кольорів, що імітували зображення державного символу – Державного Прапора України. Замовляла і встановила урни Новоміська сільська рада. Хотілося б почути публічний коментар керівництва сільської ради, – написав у Facebook Ігор Бегей із Нового Села. – Так якось подумав, якби в сусідів в Польщі комусь в голову прийшло пофарбувати в кольори державного прапора смітники, то був би скандал на всю країну. Цікава думка мешканців громади з цього приводу. Сприймаю це як неповагу до державного символу України, неповагу до власної держави і українського народу».

 

44444

Сільський голова Нового Міста Петро Куляс каже, що вийшло непорозуміння. У громади та гостей дійства просить вибачення за зіпсутий настрій.

«Це свято проводимо третій рік поспіль. У нас в селі велика польська діаспора, тому щороку маємо іноземних гостей. Хочемо, аби у людей залишалися лише позитивні емоції. У переддень запланували багато роботи. Односельчани зголосилися допомогти. Одного з них просив забезпечити село смітниками. Коли я ввечері побачив, в якій колір пофарбовані, засмутився. Але був вибір: у святковий день залишити село без смітників, або  ставити, які є. Одразу після свята ми їх перефарбували у коричневий колір. Але люди образилися. Тому прошу вибачення: це зробили не спеціально. Просто так вийшло. Під час наступних святкувань таких непорозумінь не допустимо», – каже LMN Петро Куляс.

Фото: Facebook

Схожі новини