Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сім’ї моряків з крейсера “москва” примушують мовчати про своїх загиблих родичів, – розвідка
07 Червня, 13:31

Сім’ї моряків з крейсера “москва” примушують мовчати про своїх загиблих родичів, – розвідка

Соціальна напруга серед родичів росіян, які загинули на крейсері «москва», продовжує зростати. Однак родини моряків примушують замовчувати інформацію про їхніх загиблих рідних. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міноборони України.

«Щоб покращити важкий психологічний стан членів сімей екіпажу колишнього флагмана чорноморського флоту, який затонув 14 квітня, з рідними моряків працює спеціальна група психологів, медиків та юристів», – повідомили в ГУР.

За даними розвідки, основна мета групи — унеможливити витік інформації про загиблих та зниклих безвісти окупантів-строковиків.

«Родичів намагаються вмовити ні з ким не спілкуватися про своїх синів та чоловіків, які служили на крейсері. У разі відмови їм погрожують невиплатами компенсацій та кримінальним переслідуванням»,- додали в ГУР.

У Севастополі під час зустрічі командувача чорноморського флоту з родичами загиблих моряків будинок офіцерів флоту охороняла військова поліція. Самого командувача тоді супроводжувала група спецпризначенців. Частина родичів на знак протесту на зустріч із командуванням флоту не прийшла.

Схожі новини