Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Сім’ям загиблих військових виплачуватимуть 15 мільйонів гривень
28 Лютого, 16:38

Сім’ям загиблих військових виплачуватимуть 15 мільйонів гривень

Сьогодні, 28 лютого, Кабмін постановив платити військовослужбовцям винагороду в розмірі до 100 тисяч гривень на місяць. Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков.

Відтак, в умовах воєнного стану усім військовослужбовцям, зокрема  військовим Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.

Щодо військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, їхній розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Окрім цього, сім’ям військовослужбовців, які загинули у цій війні, виплачується одноразова грошова допомога в розмірі 15 млн грн, яка розподіляється рівними частками на всіх отримувачів.

«Про це вчора сказав Президент України Володимир Зеленський. Сьогодні рішення виконане Кабінетом міністрів. І я хочу повторити слова Президента: це робиться не для того, щоб нам сказали «дякую». Це робиться, щоб наші захисники і захисниці знали, що країна їм вдячна. Держава має гідно платити за цю важливу роботу. Окрім того, ми продовжуємо робити все для посилення нашої обороноздатності на міжнародному рівні! Дякую за підтримку всім країнам-партнерам! Слава Україні!» – додав Резніков.

  • 0
  • 2065
Схожі новини