Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Міністерка Скалецька ввійшла в зону обсервації
21 Лютого, 16:28

Міністерка Скалецька ввійшла в зону обсервації

Міністерка охорони здоров’я Зоряна Скалецька ввійшла в зону обсервації на території медичного центру “Нові Санжари”, де перебувають громадяни України та іноземці, яких евакуювали з Китаю через спалах коронавірусу.

“Отже, я нарешті знаходжусь у приміщенні, в якому проведу найближчі два тижні. Сьогодні ми узгодили умови мого перебування і мене запустили в зону обсервації. Спілкуюсь з епікажем. На даний час всі, хто перебувають тут, почуваються добре. Людей регулярно обстежують, ознак ГРВІ не виявлено. Харчування тричі на день, його забезпечує кейтерингова кампанія”, – написала вона на своїй Фейсбук-сторінці.

b3cdbf7-skaletskaa

У медцентрі Cкалецькій виділили окреме робоче приміщення через необхідність працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном, зазначила міністерка.

Зі вчора 45 українців та 27 іноземців на 14-денному карантині перебувають у медичному центрі “Нові Санжари” на Полтавщині. Місцеві мешканці виступили проти. Після таких протестів Скалецька вирішила пожити з евакуйованими в обсервації.

Фото: УП

Схожі новини